Інформація для батьків

Шановні батьки !!!                                                                                                                                                                                                                Ваші діти отримали логіни та паролі для реєстрації на сайті нашої школи. Тепер вону мають можливість ознайомитися з розкладом уроків, домашнім завданням, балами своєї успішності,  побачити себе у рейтинзі школи та класу та ін.                                                                                                                                                                                                               В свою чергу Ви теж можете стати активними учасниками навчально-виховного процесу і в інтерактивному режимі контролювати навчання своїх дітей. Для цього необхідно лише зареєструватися на сайті : зайти на персональну сторінку своєї дитини та відкрити опцію "Для батьків", а потім внести відповідні дані. Тож, як бачите, це зовсім не складно                                                                         Чекаємо Вас на сайті Мар'янівського ЗСО І - ІІ ступенів. У разі виникнення питань просимо задавати їх на форумі школи.