Загальні положення

За вільне життя,

За козацьку славу,

За вільне майбуття!"

1. Дитяча організація (ДО)  «Червона калина» Мар’янівського ЗСО І- ІІ ступенів є добровільною, незалежною, позапартійною організацією, яка орієнтується на ідеали гуманного та демократичного суспільства.

2.    У своїй діяльності дитяча організація керується Конституцією України, чинним законодавством, Конвенцією ООН про права дитини і даним Статутом.

3.          ДО школи створена для об’єднання дітей, юнацтва та наставництва з метою координації зусиль у вихованні молоді в дусі традицій і звичаїв українського козацтва у системі громадянського, зокрема патріотичного виховання.

4.   Дитяча організація може входити до районної, регіональних та всеукраїнських неурядових громадянських дитячих та молодіжних спілок та об’єднань.