Адміністрація закладу

Вони є все,
Вони є всюди...
Іван Франко

Ось такими словами, хотілося б розпочати розповідь про творчого вчителя, мудрого керівника, громадського діяча, директора Мар'янівської загальноосвітньої школи І - ІІ ступенів Малу Ольгу Володимирівну.
Мала Ольга Володимирівна працює в цій школі з 1993 року вчителем світової літератури та російської мови. З 1994 по 1999 рік працювала заступником директора з навчально-виховної роботи. А з першого вересня 2000 року і по сьогоднішній день працює директорром.
з часу перебування Ольги Володимирівни на посаді, Мар'янівська школа пережила своє нове народження.
завдяки її зусиллям приміщення школи з сірого, незатишного перетворилося на сонячне, по-сімейному затишне. Було відремонтовано всі класи, кабінет директора, учительська. Відремонтовано приміщення шкільної їдальні, упорядковано шкільне подвір'я.
Ольга Володимирівна мудрий, толерантний керівник. Велику увагу приділяє самоосвіті, вивченню останніх педагогічних новинок і запровадженню їх на практиці. Цього ж вимагає і від колег. На високому методичному рівні проходять засідання педрад.
З 2001 року Мала Ольга Володимирівна була депутатом Мар'янівської сільської ради.
На її уроках завжди панує творча атмосфера, учні активні, зацікавленні. Уроки відзначаються чіткістю структури, багаті на різні форми і методи навчання, на різноманітні завдання для учнів, що забезпечує постійне розумове навантаження для всіх дітей. Втілює в практику принципово нові підходи до навчання, сприяє розвитку творчості і здібностей учнів. Як вчитель Ольга Володимирівна працює над проблемою "Особистісно-орієнтований підхід до викладання світової літератури".