Мандрівка в історію

Село Марянівка було засноване в другій половині ХІХ століття сімями переселенців з Литви. У 1913 році побудовано школу, яка була розташована на вулиці Першотравнева, а в 1914 році приміщення нині діючої. Обидві школи діяли як церковно – приходські. До війни в селі працювала вже  7-річка. Не оминули воєнні роки і нашу школу. Біля приміщення двічі  розривались бомби, пошкодивши фасад. В самій школі був розташований госпіталь. Як память про ці страшні роки свідчить братська могила, якою опікуються учні школи. В 50-70-х роках директорами були Більченко Іван Федорович,  Бабенко Григорій Іванович . З 1970 по 1975 роки директором став Кошеленко Анатолій Федорович. В цей час на подвірї школи зявляється сад, діти разом з вчителями навозили землю, висаджували дерева. В 1975 школа знову реорганізована в початкову і знаходиться вона на вулиці Першотравнева.  Директором стає Погрєбняк  Валентина Іванівна, яка працює на цій посаді до 1987 року. Завдяки Валентині Іванівні ,її наполегливості школі знову повертають статус неповної середньої. В приміщенні другого корпусу працює до 1981 року Пятихатська заочна школа.

З 1987-1988рік директором була Харченко Світлана Вікторівна, з1988-1990 знову Кошеленко Анатолій Федорович , 1990-1995 Волошкін Олександр Федорович, 1995-1998 Піско Федір Петрович,1998-2000 Третяк Валентин Михайлович ,з 2000 року і по сьогоднішній день посаду директора обіймає Мала Ольга Володимирівна. Під її керівництвом школа перейшла на якісно новий рівень розвитку, бо вона є людиною, яка завжди вкладає частину своєї душі  і всю свою життєву енергію у довірену їй справу. Значно зріс авторитет Марянівської ЗШ на районному рівні.

На сьогоднішній день школа газифікована, є комп’ютерний клас, на шкільному подвір’ї радує око різнобарв’я квітів, дерев.

Колектив школи – творча спілка особистостей, які живуть школою та інтересами своїх вихованців.