Мета та завдання ДО

Мета ДО:

об’єднання дітей для виконання добрих і корисних справ;
    допомагати кожному члену виховувати себе: духовно, фізично, інтелектуально розвинутою особистістю на прийнятних засадах національного світогляду та способу життя в дусі відданості Україні на основі відродження національних і загальнолюдських цінностей.

Завдання ДО:

Згуртувати дітей, підлітків і дорослих з метою вироблення найрізноманітніших форм, методів, програм направлених на виконання добрих справ.
    Виховувати у дітей віру в себе, в свої сили, любові до своєї родини, до краю де народився.
    Сприяти вихованню в молоді історичної свідомості, громадянської позиції, патріотизму, готовність захищати Україну.
    Розвивати уміння вести здоровий спосіб життя.
    Вивчати, охороняти, відновлювати памятки історії та культури.