Методичне об'єднання класних керівників

на 2023/2024 навчальний рік

Тематика засідань

1.

Аналіз роботи МО за 2022/2023 Н.Р.

2.

Розгляд та затвердження плану роботи методобєднання на 2023/2024 н.р.

3.

Ознайомлення з нормативно – правовими документа-

ми на 2023/2024 н.р.:

-методичні рекомендації з питань організації виховної роботи у навчальних закладах у 2023/2024 н.р.;

-про проведення Першого уроку у 2023/2024 н.р.

4.

Про стан організації роботи з профілактики дитячого травматизму, охорони життя і здоров’я дітей в умовах військового стану.  Про організацію та проведення інструктажів з БЖ учнів.

О. Мала

5

Про організацію роботи з батьками в сучасних умовах.

Т. Іванова

ІІ засідання

1.

Виховання духовної культури особистості та створення умов для вільного формування в учнів власної світоглядної позиції.

2.

Про роботу з профілактики булінгу (цькуванню), дитячого травматизму, охорону життя і здоров'я здобувачів освіти в 2023/2024 навчальному році.

3.

Круглий стіл. «Культура мобільного віртуального спілкування. Безпечний он-лайн простір» (обмін досвідом)

ІІІ засідання

1.

Патріотизм як суспільна та особистісна цінність. Концептуальні засади національно-патріотичного виховання

2.

Круглий стіл: «Мистецтво як засіб ствердження національної самосвідомості та ідентичності»

3.

Вплив воєнних дій в Україні на психологічне здоров’я дітей, підлітків і дорослих.

4.

Методичні перегуки. Огляд та вивчення науково-методичної літератури з теми засідання.

Т. Іванова

ІV засідання

1.

Використання сучасних інформаційних технологій для візуалізації освітнього контенту, кроки до цікавих та захопливих виховних заходів.

2.

Психологічний комфорт учасників дистанційної освіти, як зробити онлайн заняття ефективними та цікавими.

3.

Ярмарка ідей: ефективна організація виховної роботи за допомогою сучасних інтерактивних сервісів при дистанційному навчанні.

V засідання

1.

Круглий стіл. «Класний  керівник НУШ. Імідж в умовах дистанційного навчання. Неформальний підхід до класного керівництва».

2.

Творчість: шляхи звільнення від стереотипів і шаблонів у  НУШ.

3.

Ярмарок ідей.  «Я набув досвіду…»

О. Малий

4.

Схильні до правопорушень діти поруч з вами. Індивідуальна робота з даною категорією дітей.

5

Підведення підсумків роботи методичного об’єднання класних керівників . Проблеми, їх вирішення, пропозиції.